Dziękujemy wszystkim za kolejną edycję „Hand in Hand”!

To już 3. edycja inicjatywy „Hand in Hand”, którą zrealizowaliśmy przy wsparciu lokalnych firm i organizacji.

W tym roku tematyka szkoleń skupiła się przede wszystkim na przydatnych umiejętnościach i narzędziach pracy w środowisku wirtualnym. We wrześniu i październiku odbyło się w sumie 13 wirtualnych warsztatów, w których wzięło udział blisko 200 uczestników, reprezentujących różne organizacje pozarządowe z Wrocławia i regionu Dolnego Śląska. Szkolenia dostarczyli w ramach wolontariatu kompetencyjnego eksperci z CodersCrew, Direct Communication, Hewlett Packard Enterprise, Infor, IBM, John Weston Group, Mondelēz, Schaeffler oraz Smith+Nephew.

„Hand in Hand” wyróżnione w konkursie Wrocławskie Oblicza Wolontariatu za rok 2019

„Wrocławskie Oblicza Wolontariatu” to konkurs, który od 2017 roku promuje wolontariat we Wrocławiu. Organizatorzy chcą w szczególny sposób wyróżnić dobrowolnie i bezpłatnie podejmowane działania i projekty o charakterze społecznym. 

Wyróżnienie otrzymane przez organizatorki „Hand in Hand” w edycji konkursu za rok 2019, tym bardziej motywuje do dalszego działania w obszarze współpracy międzysektorowej.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ANKIECIE: bezpłatne szkolenia dla NGO w ramach “Hand in Hand” 2020.

Przygotowania do Jesiennej edycji “Hand in Hand” ruszyły. W tym roku reprezentacji NGO będą mieli możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach, które pozwolą na efektywne funkcjonowanie w środowisku wirtualnym, jak również poszerzą kompetencje z zakresu wykorzystywania narzędzi online.

"Hand in Hand w raporcie "Odpowiedzialny biznes w Polsce 2019. Dobre praktyki."

W 18. edycji Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” znalazła swoje miejsce również inicjatywa „Hand in Hand”. W tej dorocznej publikacji Forum Odpowiedzialnego Biznesu zawarte jest podsumowanie tego, co dobrego działo się w obszarze CSR w minionym roku kalendarzowym, tym większym wyróżnieniem jest debiut „Hand in Hand” na tak wspaniałej liście inicjatyw.  

6 szkoleń, 20 godzin zajęć i 120 uczestników - 2. edycja incjatywy “Hand in Hand” za nami!

Jesienią 2019 roku odbyła się 2. edycja inicjatywy “Hand in Hand”, której inicjatorami i organizatorami są Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 oraz Hewlett Packard Enterprise.

ANKIETA: Bezpłatne szkolenia dla NGO w ramach inicjatywy “Hand in Hand”

W lutym 2019 br. odbyła się pierwsza edycja konferencji w ramach inicjatywy “Hand in Hand”, zorganizowana przez Centrum “Sektor 3” ora wrocławski oddział Hewlett Packard Enterprise. Rozmawialiśmy o tym, jak wygląda oraz jak może wyglądać współpraca wrocławskiego biznesu z organizacjami pozarządowymi.

Konferencja “Hand in Hand” - dziękujemy za udział i zapowiadamy kolejne działań

Pierwsza edycja Konferencji “Hand in Hand” już za nami, dziękujemy jeszcze wszystkim Państwu za zainteresowanie i udział w wydarzeniu w imieniu swoim, jak i współorganizatora wydarzenia, czyli wrocławskiego Centrum Hewlett Packard Enterprise.

KONFERENCJA “Hand in Hand”

Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 oraz Hewlett Packard Enterprise zapraszają na konferencję nt. współpracy wrocławskiego biznesu, oraz NGO.

Do poprawnego funckjonowania strony wykorzystujemy cookies. Więcej o tym, w jaki sposób zbieramy dane przeczytasz w naszej polityce prywatności.